Dalından sofranıza, doğal bir lezzet...
Sepetim
  • Resim
  • Açıklaması
  • Kodu
  • Adet
  • İşlem
 • Sepetinizde ürün yok!

 • Satın Al
Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

 

Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikri mülkiyet ve başkaca haklar MARMARABİRLİK'e aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun MARMARABİRLİK'in yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amacı olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu sitede yer alan içerikte yer alan unsurlardan herhangi biri görüntü, yazı,bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

 

MARMARABİRLİK sitesindeki bağlantılar sizi MARMARABİRLİK ağının dışına götürebilir. MARMARABİRLİK, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet kapsamında bildirilmektedir. MARMARABİRLİK, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.MARMARABİRLİK bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, zarar, ziyan, tazminat, cezai şarttan dolayı sorumlu tutulamaz. 


Bu sitede yer alan tüm unsurlar; sadece bilgi verme amacıyla sunulmaktadır. MARMARABİRLİK, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğabilecek zarardan MARMARABİRLİK kesinlikle sorumlu değildir. 

18 yaşından küçüklerin, MARMARABİRLİK Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından MARMARABİRLİK sorumlu değildir. 

Satışı yapılan tüm ürünlerde satış fiyatları K.D.V dahil olarak uygulanır.

Bu sitede belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler MARMARABİRLİK'in doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaktır.